PL

Czyszczenie

Wykonywanie czynności polegających na czyszczeniu powierzchni znajdującej się na wysokości to trudne zadanie dla osób, które nie posiadają odpowiednich, umiejętności, kompetencji, sprzętu.  Nawet jeśli w rozumieniu wielu osób czyszczenie nie jest czynnością skomplikowaną.  Wysokość to czynnik, który sprawia, że wszystko proste zadania stają dużo bardziej złożone. 

Działanie na własną rękę z reguły nie przynosi pożądanych rezultatów. Niezbędna jest ingerencja profesjonalnej firmy z odpowiednim doświadczeniem.
Firma Teton Alpinistyka Przemysłowa to gwarancja dokładnego, precyzyjnego i profesjonalnego czyszczenia.

Dlatego też przywiązujemy wielką wagę do dobrze wykonanej usługi czyszczenia wszystkich trudno dostępnych miejsc – zarówno wewnątrz budynków, jak i na zewnątrz. Czyścimy hale produkcyjne i magazynowe, linie technologiczne, silosy i inne miejsca wymagające użycia technik alpinistycznych.

Dysponujemy nie tylko niezbędnym, specjalistycznym sprzętem czyszczącym, ale przede wszystkim, dużą wiedzą i doświadczeniem w obszarze realizacji prac porządkowych realizowanych metodą dostępu linowego.

Jesteście Państwo zainteresowani naszą ofertą?
Zapraszamy do kontaktu.
Wystarczy kliknąć >> tutaj <<
Zapraszamy do kontaktu:

Zadzwoń!Telefon: 501 691 606     Napisz do nasMail: biuro@teton.pl

Facebook: Teton Alpinistyka PrzemysłowaFacebook: Teton Alpinistyka Przemysłowa     LinkedIN: Teton Alpinistyka PrzemysłowaLinkedIN: Teton Alpinistyka Przemysłowa

Sprawnie odpowiadamy na zapytania ofertowe.

NASZE DOŚWIADCZENIE

Doświadczenie I

OFERTY PRACY

Praca dla Teton Alpinistyka Przemysłowa
Teton - to firma która rozwija się, zdobywa kolejne zlecania, rozszerza zakres świadczonych usług. Stale powiększa portfolio i grono zadowolonych klientów.
Więcej pracy to większe wymagania, ale i większy zespół. Dlatego też szukamy osób, które chcą do nas dołączyć i pracować dla siebie i dla dobra firmy.

SZYBKI KONTAKT