PL

Teton Alpinistyka Przemysłowa

Alpinistyka przemysłowa i praca na wysokości – wykonujemy to na czym się znamy!

Firma TETON to doświadczony zespół alpinistów przemysłowych, który od 2014 roku świadczy usługi związane z pracami na wysokości według standardów IRATA.

Świadczymy usługi do wykonania których konieczne jest wykorzystanie dostępu linowego, technik alpinistycznych, które w wielu przypadkach sprawdzają się lepiej od klasycznych metod wykonywania prac na wysokości.  Naszych klientów wspieramy podczas realizacji dużych kontraktów budowlanych, przemysłowych.

Działamy na terenie całego kraju i Europy. Dzięki zrealizowaniu wielu projektów zdobyliśmy zaufanie w szeroko rozumianej branży. Na dzień dzisiejszy współpracujemy z wieloma podmiotami z kraju i z zagranicy, z branżą energii odnawialnej oraz z klientami komercyjnymi. 

TETON kładzie nacisk na profesjonalizm i pragmatyczne podejście do wykonywanych obowiązków. Dlatego też nasi pracownicy posiadają uprawnienia UDT, SEP. Osoby zatrudnione w firmie przechodzą regularne szkolenia BHP, przez co jesteśmy pewni o bezpieczeństwo podczas wykonywanych prac. W naszej ekipie pracują specjaliści z dziedziny instalacji przemysłowych, prac budowlanych, spawania, montażu konstrukcji stalowych. Prace wykonywane są przy pomocy atestowanego sprzętu. Trzymanie standardów pozwala być spokojnym o wysoką jakość wykonanych usług.

Cenimy sobie kontakt z klientem, dlatego do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Wyróżnia nas terminowość, profesjonalne podejście i dbałość o detale. 
Zapraszamy do kontaktu:

Zadzwoń!Telefon: 501 691 606     Napisz do nasMail: biuro@teton.pl

Facebook: Teton Alpinistyka PrzemysłowaFacebook: Teton Alpinistyka Przemysłowa     LinkedIN: Teton Alpinistyka PrzemysłowaLinkedIN: Teton Alpinistyka Przemysłowa

Sprawnie odpowiadamy na zapytania ofertowe.

NASZE DOŚWIADCZENIE

Doświadczenie I

OFERTY PRACY

Praca dla Teton Alpinistyka Przemysłowa
Teton - to firma która rozwija się, zdobywa kolejne zlecania, rozszerza zakres świadczonych usług. Stale powiększa portfolio i grono zadowolonych klientów.
Więcej pracy to większe wymagania, ale i większy zespół. Dlatego też szukamy osób, które chcą do nas dołączyć i pracować dla siebie i dla dobra firmy.

SZYBKI KONTAKT