PL

Prace antykorozyjne

W pracach antykorozyjnych stosujemy różnego typu zabezpieczenia. Dobór technologii uzależniamy od stopnia skorodowania powierzchni przeznaczonych do konserwacji, od rodzaju podłoża (stal, żelbet) jak i rodzaju materiałów jakie wcześniej były stosowane. Istotnym elementem jest odpowiedni dobór materiałów podkładowych i nawierzchniowych zazwyczaj są to zabezpieczenia epoksydowe i poliuretanowe.

Każdy projekt jest inny, także zanim rozpoczniemy właściwą realizację usługi wysokościowej, zawsze konsultujemy dobór środków i metod zabezpieczeń antykorozyjnych oraz przebieg procesu prac na wysokości.

Usługi antykorozyjne jakie wykonujemy to:
Zabezpieczenie antykorozyjne konstrukcji stalowych
Zabezpieczenie antykorozyjne konstrukcji betonowych i żelbetowych
Malowanie przeszkodowe obiektów wysokich
Impregnacja konstrukcji drewnianych
Konserwacja pokryć dachowych

Pracowaliśmy już między innymi w takich miejscach jak :
Stocznia Remontowa NAUTA
ICC Sery Pasłęk

Odpowiednio dobierzemy przeznaczone do zabezpieczeń materiały, doradzimy i przedstawimy proces prac. Biorąc pod uwagę fakt iż każda z prac jest inna, do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, patrząc na potrzeby i oczekiwania, którym wychodzimy naprzeciw w profesjonalny sposób.

Jesteście Państwo zainteresowani naszą ofertą?
Zapraszamy do kontaktu.
Wystarczy kliknąć >> tutaj <<
Zapraszamy do kontaktu:

Zadzwoń!Telefon: 501 691 606     Napisz do nasMail: biuro@teton.pl

Facebook: Teton Alpinistyka PrzemysłowaFacebook: Teton Alpinistyka Przemysłowa     LinkedIN: Teton Alpinistyka PrzemysłowaLinkedIN: Teton Alpinistyka Przemysłowa

Sprawnie odpowiadamy na zapytania ofertowe.

NASZE DOŚWIADCZENIE

Doświadczenie I

OFERTY PRACY

Praca dla Teton Alpinistyka Przemysłowa
Teton - to firma która rozwija się, zdobywa kolejne zlecania, rozszerza zakres świadczonych usług. Stale powiększa portfolio i grono zadowolonych klientów.
Więcej pracy to większe wymagania, ale i większy zespół. Dlatego też szukamy osób, które chcą do nas dołączyć i pracować dla siebie i dla dobra firmy.

SZYBKI KONTAKT