PL

Inspekcje łopat turbin wiatrowych

Celem inwentaryzacji jest ocena stanu technicznego i potwierdzenie lub wykluczenie przypuszczalnych usterek.

Inspekcję dedykujemy inwestorom, operatorom oraz producentom turbin wiatrowych. Obsługujemy wszystkie modele, na terenie i Polski i Europy, na lądzie i wodzie.

Nasz zespół składa się z ekspertów w branży alpinistycznej z użyciem technik linowych .

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i profesjonalizmowi gwarantujemy wykonanie powierzonych nam obiektów na najwyższym poziomie.

Możemy pomóc przedłużyć okres użytkowania łopat turbin i zminimalizować ryzyko wystąpienia wad projektowych i fabrycznych. Dajemy pewność, że Twoje łopaty wirnika spełniają warunki zależne od lokalizacji i działają prawidłowo oraz wydajnie przez cały okres użytkowania .

Spełniamy wszystkie normy bezpieczeństwa i wypełniamy regulacje prawne. 

Pamiętamy że każdy przestój ma wpływ na płynność prac naszych klientów, więc liczy się dla nas sprawność i czas.

Nasze usługi w zakresie badania łopat turbiny wiatrowej pomogą Ci zweryfikować niezawodność łopat wirnika podczas wydłużania trwałości operacyjnej.

Przeprowadzimy badania, weryfikacje i inspekcje, doradzimy oraz przeprowadzimy konsultacje.

Jesteśmy specami w pracach alpinistycznych.

Zapewniamy krótkie terminy realizacji zleceń, co pozwala skrócić czas opóźnień i zmniejszyć koszt naszych klientów.

Usługi oferowane przez Teton obejmują wszelkie aspekty związane z turbinami wiatrowymi, co pozwala na połączenie rentowności i bezpieczeństwa, bez zbędnych przestojów. Zapewniamy solidne podstawy do długiego okresu użytkowania i opłacalnej eksploracji turbin wiatrowych.

Uwzględniamy poszczególne potrzeby klientów i oferujemy indywidualne rozwiązania za pomocą dostępu linowego.

Wieloletnie doświadczenie oraz wypracowane metody napraw łopat turbin wiatrowych dają gwarancję fachowo przeprowadzonych prac.

Działając na terenie całej Europy, prowadząc prace konserwacyjne w wielu miejscach, jesteśmy w ciągłym kontakcie z nowościami branży energetyki wiatrowej, co pozwala nam utrzymać sprawność techniczną każdej turbiny. 

Oprócz cyklicznych przeglądów technicznych prowadzimy też przeglądy rozruchowe oraz przeglądy przed upływem gwarancji, mające na celu poinformowanie użytkownika o pracach serwisowych jakie producent powinien wykonać przed upływem gwarancji.

Wiemy że jest to ważny punkt dla inwestora , gdyż pozwala zaoszczędzić na naprawach i konserwacji urządzenia tuż po upływie okresu gwarancyjnego.

Łopaty wirnika są narażone na duże obciążenie oraz uszkodzenia. Zarówno warunki wietrzne, jak i atmosferyczne oddziałują bezpośrednio na ich powierzchnię oraz strukturę.

Teton zagwarantuje utrzymanie w jak najlepszym stanie właściwości aerodynamicznej łopat, sprawdzimy stan powłok lakierniczych, występowanie pęknięć i rozwarstwień, jak również zabrudzeń oraz porowatości powierzchni płata. 

Nasi technicy posiadają wszystkie niezbędne przeszkolenia i wieloletnie doświadczenie , by zadowolić każdego klienta i sprostać każdej podjętej współpracy. 

 
Zapraszamy do kontaktu:

Zadzwoń!Telefon: 501 691 606     Napisz do nasMail: biuro@teton.pl

Facebook: Teton Alpinistyka PrzemysłowaFacebook: Teton Alpinistyka Przemysłowa     LinkedIN: Teton Alpinistyka PrzemysłowaLinkedIN: Teton Alpinistyka Przemysłowa

Sprawnie odpowiadamy na zapytania ofertowe.

NASZE DOŚWIADCZENIE

Doświadczenie I

OFERTY PRACY

Praca dla Teton Alpinistyka Przemysłowa
Teton - to firma która rozwija się, zdobywa kolejne zlecania, rozszerza zakres świadczonych usług. Stale powiększa portfolio i grono zadowolonych klientów.
Więcej pracy to większe wymagania, ale i większy zespół. Dlatego też szukamy osób, które chcą do nas dołączyć i pracować dla siebie i dla dobra firmy.

SZYBKI KONTAKT